Host®Dry - ekologické, čisté & suché čištění koberců

Chcete, aby Váš koberec byl ekologicky a efektivně vyčištěný, ihned suchý k použití a neobsahoval v sobě několik litrů špinavé vody s čistícím roztokem, tak jako se dějě při mokrém extrakčním čištění? Využijte metodu Host Dry!

HOST® Dry technologie - ve vybavení je síla!

Disponujeme kompletním vybavením produktů HostDry! Jelikož každá zakázka požaduje individuální přístup, jsme vybaveni nejširším sortimentem a stroji HostDry. Ať již se jedná o komerční nebo bytové prostory, kde je potřeba kvalitně vyčistit koberce, spárované dlažby, LVT podlahy, vždy si můžete být jisti, že máme vše potřebné k ohromujícímu výsledku čištěné krytiny.Liberator®- vlajková loď pro každodenní čištění

HOST Liberator ExVac je vysoce kvalitní čistící systém, který čistí koberce a tvrdé podlahy, čímž překonává stroje pro suché vysávání v jednom úžasném systému.

Liberator provádí extrakční vysávání při rychlosti 557 m2/h přičemž rychle a efektivně narovnává kobercové vlákna a extrakčně odstraňuje usazené suché nečistoty. Sada obsahuje sloty pro každodenní potřeby uklízecí služby, jako hadice a trubice, čistící prostředky, atp., což snižuje nutnost odcházet do zázemí úklidové služby. Vše je tím pádem "na palubě" této vlajkové lodi.

Tento stroj využíváme pro čištění v komerčních prostorách, jako jsou hotely, penziony, kanceláře, zkrátka všude tam kde je třeba vyčistit veliké plochy a chceme mít jistotu, že zákazníka budeme časově omezovat co nejratší možnou dobu.

Freestyle®- flexibilní pracovník

HOST Freestyle ExVac nám umožňuje stejné hvězdně, čistící schopnosti jako Liberator, ale umožňuje flexibilitu v podobě možnosti oddělit vysávací nádobu s filtry a kartáčový modul. Toto je ideální pro případ potřeby čištění malých, těžko dostupných ploch, koberců na schodech a pod stoly.

Čištění koberců, texturovaných tvrdých podlah je taktéž velice snadné jako s Liberatorem. Přidaná flexibilita je vhodná pro čištění v bytových prostorách, kancelářích a hotelových pokojích, kde tento stroj hojně využíváme.HOST® granulát - tajemství je v kvalitě!

HOST Dry granulát čistí hloubkově systémem rozpuštěním a absorbcí nečistot. HOST extrakční houbičky jsou jemné, přírodní produkty, navlhčené malým množstvím vody (1,5 čajové lžičky/m2!!!) a "zeleným" čistícím prostředkem. Tato ingredience hloubkově čistí koberec, spárované dlažby, LVT a další strukturované podlahy velice efektivně. Chemická ingredience je bezpečná, netoxická a plně biologicky rozložitelná. Nevěříte? Kontaktujte nás pro test čištění přímo u Vás a budete ohromeni výsledkem, který Vám předvedeme!


HOST® SJ granulát - speciální formule

Host SJ granulát je speciálně navržená složka extrakčních mikro houbiček pro speciální práci při odstraňování nečistot. S tímto produktem odstraňujeme nečistoty přenesené z asfaltových parkovišť na solution dyed nylon, polypropylene, SmartStrand® & Triexta® koberců, bílých nebo extra světlých vlněných, Berber asvětle barvených koberců.


HOST® Prep. Booster - speciální roztok

Speciální roztok pro silně znečistěné pochozí zóny. Speciálně navržený pro použití s HOST Dry čističem koberců. Concentrát poskytne cca 19 L roztoku k použití. S tímto roztokem se jemně předsprejují silně znečištěná místa a granulát HOST Dry tam má jednodušší práci s absorbcí silného znečištění koberce.