Ekologické čištění

Ekologické čištění...

Systém extrakční, čistící metody HOST® Dry je celosvětově osvědčená metoda pro dosažení čisté a suché podlahové krytiny, která vypadá velice dobře každý den. Ale víte také, že používáním metody HOST Dry můžete přispět k čistějšímu prostředí jak uvnitř, tak i vně vašich prostor?! Ve skutečnosti, žádná jiná čistící metoda nemá takovou různorodost nezávislých certifikátů a výzkumů jako má Host Dry. Tento souhrn nezávislých výzkumů a certifikací dokazuje, že metoda Host Dry je ekologicky preferovaná a nejlepší volba pro ekologické, čisté a suché čištění.

Zelená pečeť....

je udělené ocenění produktu, který splňuje přísné požadavky na provedení, bezpečnost a spolehlivost. Jelikož HOST® Dry extrakční čištění dosáhlo na Green seal pečeť, můžete si být jisti, že produkt podporuje čistější, zdravější prostředí, zapříčiňuje méně toxického znečištění, snižuje odpady a uchovává zdroje a přirozené prostředí.Wool Safe....

Tuto značku lze vidět na našich baleních, produktových informacích a našich reklamních materiálech pro chemikálie na údržbu koberců. Ať již se jedná o produkt pro profesionály nebo pro domácí použití, vždy je to značka pro excelentní produkt.  Znamená to, že produkt byl nezávisle testován dle přísných mezinárodních kritérií a označen jako bezpečný a efektivní k použití na vlněných kobercích a rohožích. Při použití dle instrukcí, tyto produkty nezapříčiní poškození vlákna nebo barvy a nenapomáhá rapidnímu opětovnému znečištění.

Všechny takto označené produkty jsou předmětem každoročního testování k zaručení, že pokračují ve splnění požadavků certifikace WoolSafe®.

Zelené označení WoolSafe® znamená, že jsou produkty prokazatelně ekologicky zodpovědné a v tomto případě je produkt HOST zcela splňující podmínky Green Seal GS-37 standard.

Produkty HOST splňují o hodně přísnější kritéria páté edice GS-37 vydaných v Srpnu 2009
100% BIO...

HOST je pouze jediný čistič koberců, který obdržel od Úřadu zemědělství USA  (United States Department of Agriculture's USDA) BioPreferovanou Certifikaci. HOST and HOST SJ sou certifikovány jako 100% Bio!

Racine Industries vyrábějící produkty Host Dry je uznávaný jako šampión v EPA's Design pro Program přírodního prostředí SDSI. Toto odráží jejich pokračující firemní závazek k vytváření bezpečnějších a více iologicky odbouratelných produktů.